? למה אגרוף

הפגת מתחים

אגרוף הוא ענף הספורט האולטימטיבי למניעת לחץ. השילוב של אימוני כוח ועבודה אירובית מספקת את המיטב משני העולמות. אחרי יום קשה, אימון אגרוף משמש כשחרור מתח אדיר. אגרוף משפר את היכולת להירגע, מה שעוזר לשמור על המתאגרף רגוע גם שנמצא תחת לחץ. במובן זה, אגרוף עוזר לאדם לנהל את חייו בצורה יעילה יותר.

ספורט שמעולם לא חווית

אם מעולם לא ניסית אגרוף זה הזמן… באגרוף עובדים עם כל הגוף, ידיים ורגליים, אבל בעיקר עם הראש. אימון אגרוף יכניס אותך לכושר שיא בצורה הכי לא שגרתית והכי מעניינת שיש. תתכונן להתאהב באימון.

האימון האולטימטיבי

אימון אגרוף ממריץ את כל קבוצות השרירים בגוף ומספק שילוב מושלם של פעילות אירובית ואנאירובית . ואכן, אימון אגרוף יביא אותך לכושר הטוב ביותר בחייך. אימון האגרוף משפר כל סוג של יכולת גופנית: כוח, קורדינציה, כושר אירובי וכושר אנאירובי.

בטחון עצמי

לדעת להגן על עצמך נותן לך מידה משמעותית של ביטחון. בניגוד לאמונות שונות, מתאגרפים בדרך כלל לא מחפשים עימות, כישוריהם וביטחונם משדרים אמונה פנימית שאין מה להוכיח. עם זאת, כאשר מתאגרפים צריכים להגן על עצמם במצב של הגנה עצמית, הם יהיו מיומנים יותר לסיים את הסיטואציה במהירות ובצורה נקייה.

? למה אנחנו

יחס אישי – אימונים בקבוצות קטנות בלבד - מה שאומר שהמאמן ידריך אותך מקרוב, יתקן אותך וידחוף אותך אל הקצה

זמינות – לא מדובר בחוג, ישנם אימונים מדי יום, בוקר וערב, לא משנה איזה אירועים יש לך בשבוע, אתה תמצא את הזמן המתאים להתאמן אצלנו

מגוון של אימונים – מגוון של אימוני לחימה שונים שיתאימו לך אישית לפי המטרות שלך, כל מנוי יכול להשתתף בכל שיעור במערכת

מתחם פונקציונאלי – מתחם כושר ומשקולות לחיזוק הגוף והסיבולת באופן עצמאי ללא עלות נוספת